Restauracja

Wybierasz się na wypoczynek w górach? Wisła będzie idealna! Serdecznie zapraszamy do naszego domu wczasowego i restauracji w samym sercu Wisły. “U Fojta” to miejsce, gdzie wysoka jakość miejscowych produktów łączy się z tradycyjnymi smakami. Dbamy o to, aby kuchnia pochodziła niemal prosto z biesiady góralskiej – nawiązując do najlepszych polskich zwyczajów gotowania, znanych i lubianych od setek lat.

Nie da się spędzić prawdziwego urlopu w górach bez rozkoszowania się lokalnym jedzeniem. Wybierz się na krótkie wczasy, na przykład świąteczne, lub dłuższe wakacje w Wiśle i ciesz się wyjątkową sztuką kulinarną w naszym ośrodku wypoczynkowym. W karcie restauracji znajdziesz specjały kuchni regionalnej oraz domowe obiady. Stylowe i ciepłe wnętrze pozwoli w przyjemnej atmosferze spożywać przygotowane posiłki. W słoneczne dni możesz spędzić czas, rozkoszując się daniami serwowanymi w ogródku letnim naszego pensjonatu wypoczynkowego w Wiśle – w otoczeniu zieleni, kwiatów oraz przy płynącym w pobliżu strumyku.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych gościach, dla których przygotowaliśmy specjalne menu z niespodzianką. Dodatkowo plac zabaw z piaskownicą położony na terenie ośrodka wczasowego w Wiśle w ciepłe dni pozwoli dzieciom przyjemnie spędzić czas, a rodzicom zapewni chwile wytchnienia i spokoju, pozwalając im mieć swoją pociechę "w zasięgu oka".

Życzymy smacznego i zapraszamy do sprawdzenia menu w linkach dostępnych poniżej!